Higiénia Technológia Kártevő Varat Madárinfluenza Biosec
Rólunk
HAT-AGRO Munkatársak Hírek Kapcsolat English version
  • 2017 Ápr. 25
    18:59

    A jövőre 20 éves HAT-AGRO Baromfitechnológia Kft., mely Magyarországon a német BIG DUTCHMAN vállalat kizárólagos forgalmazója, munkájára igényes, megbízható munkatársat keres MŰSZAKI PROJEKT VEZETŐ pozícióba.

    A munkavégzés helye: Győr és változó

    Feladatkör:

    • 5-10 fős kivitelezési csapat irányítása, illetve az alvállalkozókkal való kapcsolattartás
    • Kivitelezéshez szükséges pót- és segédanyagok beszerzése
    • Vidéki telephelyeken, néhány esetben külföldön való kivitelezések koordinálása és egyeztetése
    • Flexibilis munkavégzés

    Egyéb elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat műszaki kivitelezés területén
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Baromfi tartástechnológiai rendszerek (etető-itató berendezés, fűtés, hűtés) szerelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
    • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Önálló munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
    • Kiváló problémamegoldó képesség
    • Stressztűrő-képesség - „B” kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Folyamatos szakmai fejlődés
    • Fiatalos, dinamikus csapat
    • Nemzetközi munkakörnyezet
    • Notebook, mobiltelefon, céges autó

    A jelentkezés módja

    Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az job@hatagro.hu e-mail címre.

    Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: műszaki projekt vezető

    Cégünkről bővebben a www.hatagro.hu oldalon tájékozódhat.

Győr

HAT-AGRO Csoport
9027 Győr, Tibormajori út 1.
Tel:
+36 96 525 023
info@hatagro.hu

Budapest

1036 Budapest, Lajos u. 80. fsz. 27.
Tel:
+36 1 426 7947

Nyitva tartás

Hétfőtől-csütörtökig:
08:00 - 16:30
Péntek:
08:00 - 15:00

Webáruház

00:00 - 24:00